• Головна
 • Новини
 • Мальський хоче запровадити електрону чергу на митниці

22.08.2019, 21:35

Мальський хоче запровадити електрону чергу на митниці

Сьогодні, 21 серпня, голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський зустрівся з радником голови Митної Служби України та координаторкою напрямку eHealth «Держава в смартфоні» Офісу Президента Янікою Мерило.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У межах зустрічі присутні обговорили можливість зменшення скупчення автомобілів на пунктах пропуску Львівщини, шляхом запровадження електронної черги.

«Впровадивши електронну реєстрацію, ми прагнемо зменшити черги на кордонах та створити комфортні умови для наших мешканців. Розпочати такі зміни ми хочемо на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Краковець-Корчова», - розповів Маркіян Мальський.

Окрім того, сторони поспілкувалися про автоматизацію Митної Служби України.  

Відтак, Яніка Мерило запропонувала  Львівщині стати пілотною областю,  де був би створений хаб – сервісний центр, який ініційований спільно Митною Службою України та Міністерством внутрішніх справ України.

Зазначимо, що в центрі планують здійснювати розмитнення транспортних засобів на закордонній реєстрації, їхнє переоформлення тощо.

Такий сервісний центр покликаний скоротити процедуру оформлення документів для власників автомобілів, придбаних за межами України.

«Ми би дуже хотіли, аби Львівська область стала зразком та прикладом для інших у реалізації цього проєкту», - наголосила Яніка Мерило.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Нацполіція опублікувала відео затримання мінера моста у Києві

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  У Львові потрібно скоротити апарат міськради, а не кількість депутатів

  Мирослав Дністрянський

  На цей час зустріч на найвищому рівні між Україною та Росією не потрібна і ось чому

  Андрій Вихопень

  Коли почнуть валитися старі будинки у Львові - це питання тільки часу

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: