• Головна
 • Новини
 • «Львівтеплоенерго» бракує грошей на зарплату та електроенергію

12.09.2019, 08:10

«Львівтеплоенерго» бракує грошей на зарплату та електроенергію

«Львівтеплоенерго» бракує грошей на зарплату та електроенергію. Про це повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Зокрема, 10 вересня відбулось засідання комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР. Депутати заслухали інформацію про стан готовності міста до зимового періоду, - повідомив Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради. 

Відтак, як повідомила Ірина Маруняк, місто активно готуються до опалювального сезону, проте є низка гострих проблем, які потребують термінового вирішення.

А саме, «Львівтеплоенерго» бракує грошей на зарплату та електроенергію.

«І якщо міська рада не допоможе, то складно буде увійти в опалювальний сезон,  зарплата людям не буде виплачена. До кінця року, якщо не буде коригування зарплати, нам потрібно на три важливі підприємства «Залізничтеплоенерго», «Львівводоканал» та «Львівтеплоенерго»  виплатити близько 155 млн грн. Якщо говорити про готовність до зими, то мережі водоканалу не готові в повній мірі, у зв’язку з тим, що в середньому ми маємо 10-13 витоків води. Люди працюють у будні і вихідні дні у важких умовах».

В.о. директора ЛКП «Залізничтеплоенерго» Віталій Камінський своєю чергою, повідомив, що проведено гідравлічні  випробування. Було виявлено 28 проривів, 27 з них уже ліквідовано.

Керівник ЛКП «Львівтеплоенерго» Валентин Вольський зазначив, що роботи йдуть за графіком, зокрема, завершується реконструкція котельні на вул. Таджицькій. «Але у нас будуть великі борги за матеріали, які ми взяли для роботи. За серпень ми заплатили тільки 80% заробітної плати».

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Кличко наочно показав ефективний спосіб перевиховання вандала

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: