• Головна
  • Новини
  • Голова Львівської ОДА роз’яснив, чому скасував ліквідацію «Охматдиту»

15.10.2019, 17:33

Голова Львівської ОДА роз’яснив, чому скасував ліквідацію «Охматдиту»

Уникнути спекуляцій та перезапустити процес реорганізації лікарні «ОХМАТДИТ» допоможуть експертні обговорення та прозорі конкурсні відбори. Суспільство повинно розуміти усі процеси та бути до них готовими.

На цьому сьогодні, під час апаратної наради, наголосив голова Львівської ОДА Маркіян Мальський, повідомляє пресслужба ОДА. За його словами, незадовільний стан медицини є не лише на Львівщині, а й в Україні в цілому.

«Зрозуміло, що реформа потрібна, адже Національна служба здоров’я України підтримуватиме більші лікарні. Проте для громадськості був незрозумілий процес реорганізації, чому саме потрібно ліквідовувати «ОХМАТДИТ», а не реорганізовувати його спільно зі Західноукраїнським спеціалізованим дитячим медичним центром. Відтак, враховуючи суспільну важливість, я відкликав проєкт рішення «Про удосконалення надання медичної допомоги дитячому населенню у Львівській області» задля вироблення спільної та чіткої позиції», – зауважив Маркіян Мальський.

Також він додав, що кожен мешканець області повинен мати доступ до якісних медичних послуг. Тому для вирішення ситуації повинні бути проведені зустрічі з колективами, громадськістю, експертами, щоб зрозуміти економічну ефективність об’єднання вищезазначених дитячих медичних закладів.

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Богдан Козійчук

    ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: