• Головна
 • Новини
 • «Батьківщина» підтримала зміни до Кримінального кодексу щодо зменшення тиску на бізнес

10.09.2019, 14:29

«Батьківщина» підтримала зміни до Кримінального кодексу щодо зменшення тиску на бізнес

«Батьківщина» підтримала в першому читанні за основу проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес.

Про це повідомила прес-служба "Батьківщини". 

Як зазначив під час свого виступу з трибуни народний депутат фракції Михайло Цимбалюк, законопроект №1080 на часі й змін у Кримінальному кодексі вимагає велика частина українського бізнесу.

«Згідно із законопроектом пропонується внести зміни до Кримінального кодексу України, згідно з якими виключити статтю  205 КК України, за якою визнається кримінально караним створення або придбання суб’єктів підприємницької діяльності з метою прикриття незаконної діяльності або здійснення видів діяльності, щодо яких є заборона», – сказав політик.

Представник «Батьківщини» наголосив на тому, що стаття 205 КК України  в компетенції податкової міліції, яка впродовж останніх трьох років діє поза юридичним полем.

«Якщо проаналізувати судову практику, то в Єдиному державному  реєстрі судових рішень за 2016-2018 роки за ст. 205 КК України було зареєстровано майже 400 справ і лише 40 з них мали реальні вироки. Решта –угоди зі слідством. Це свідчить про те, що не було ретельного досудового дослідження складу злочину», – розповів Михайло Цимбалюк.

Він також зазначив, що законопроект у другому читанні потребує додаткових правок і фракція «Батьківщини» готова долучитися до їх напрацювань.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Знову про наших львівських дурбаністів

  Василь Чорний

  Новий закон про медіа не стане на заваді чесним ЗМІ

  Михайло Цимбалюк

  Вибори за новими правилами: прозоріші, але з нюансами

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: