• Головна
 • Новини
 • 24 вересня – позачергова сесія Львівської обласної ради

20.09.2019, 22:22

24 вересня – позачергова сесія Львівської обласної ради

У вівторок, 24 вересня, відбудеться позачергова сесія Львівської обласної ради, повідомили в пресслужбі Львівської облради.

Таке рішення ухвалили депутати сьогодні, 20 вересня, під час президії облради.

У порядку денному сесії передбачено низка питань, заяв та звернень. Зокрема, депутатський корпус заслухає інформацію щодо проведення видатків по субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у Львівській області. Також на вимогу більше третини депутатів на сесії розглянуть питання про дострокове припинення повноважень заступника та першого заступника голови облради.

Окрім того, за пропозицією голови облради Олександра Ганущина на  сесію буде внесено звернення до Прем’єр-міністра України О. Гончарука,  Міністра розвитку громад А.Бабак стосовно неприпустимості затягування у фінансуванні Державного фонду регіонального розвитку та субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Як пише Леополіс, голова ЛОР Олександр Ганущин розповів, що до нього учора звернулися депутати ради із вимогою про внесення питання щодо дострокового припинення повноважень першого заступника голови Львівської обласної ради та заступника голови Львівської обласної ради. Відповідно до Регламенту ради для скликання позачергової сесії треба щонайменше третину підписів депутатів (28), а вимогу підписали 32 депутати. Тож голова ЛОР ініціював проведення позачергової сесії у вівторок, тобто через п’ять днів після отримання звернення.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: