12.02.2019, 09:57

Яворівську КЕЧ залишать без світла

У вівторок, 12 лютого, буде припинено електропостачання Будинкоуправління Яворівської КЕЧ у зв’язку із заборгованістю за електроенергію на суму 1 млн 139 тис. грн.

Про це повідомила прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»:

"Попередження про припинення електропостачання енергетики вручили БУ Яворівської КЕЧ 5 лютого відповідно вимог п 7.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії (затверджені Постановою НКРЕКП №312 від 14.03.2018).

Борги будинкоуправління накопичені ще у 2018 році. ПрАТ «Львівобленерго» неодноразово інформувало БУ Яворівської КЕЧ про необхідність сплати за електроенергію і про відключення згідно із законодавством у разі відсутності розрахунків.   

Загалом проблема електропостачання  відомчих будинків Яворівської КЕЧ «тягнеться» вже більше десяти років і жодним чином не вирішується. Заручниками бездіяльності керівництва будинкоуправління знову стають люди.

Адже питання вирішив би перехід мешканців на прямі розрахунки за електроенергію. Для цього необхідно здійснити розділ загальнобудинкового обліку будинків КЕЧ і укласти договори мешканців з електропостачальником.

Процедуру розділу може розпочати і здійснити тільки власник (балансоутримувач) багатоквартирного будинку — в даному випадку це будинкоуправління.

Зі своєї сторони ПрАТ «Львівобленерго», зважаючи соціальний статус  мешканців військового містечка, йде назустріч і не вимагає замінювати прилади обліку електроенергії на нові. Розділ обліку можна буде провести з допомогою наявних працездатних лічильників, встановлених у будинках КЕЧ, які в перспективі «Львівобленерго»  замінюватиме за власний кошт.

Однак жодних дієвих заходів у цьому напрямку з боку БУ Яворівської КЕЧ досі не вжито.

Важливо, що без розділу обліку електроенергії мешканці військового містечка не мають можливості користуватись передбаченими державою пільгами при оплаті за світло.  

Відтак, вчергове звертаємось до керівництва Будинкоуправління Яворівської КЕЧ здійснити розрахунки за спожиту електроенергію і провести розділ обліку у житлових будинках".   

 

 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Дебати на стадіоні почалися з порушень регламенту (пряма трансляція)

  Коментар

  Блоги

  Дмитро Снєгирьов

  «Я мзду не беру, мне за державу обидно»: про важку долю актора Павла Луспєкаєва

  Андрій Вихопень

  Я розумію, чому важливо для Порошенка шоу 14 квітня

  Михайло Цимбалюк

  Усього за 6 днів підрахунку голосів на виборах президента виборців раптом стало на 1,89 млн більше