30.01.2019, 23:07

Яремче встановило нову ставку туристичного збору

На Івано-Франківщині, в курортному місті Яремче, змінили ставку туристичного збору. Вона сягатиме 0,1% від розміру мінімальної зарплати за добу проживання як для внутрішніх туристів, так і для іноземців.

Про це повідомляє відділ економічного розвитку міськвиконкому Яремче, передає Укрінформ.

"Рішенням міської ради встановлено ставку збору за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі) в розмірі 0,1 відсотка – для внутрішнього туризму та 0,1 відсотка – для в'їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи", – йдеться в повідомленні.

Як уточнили в міськвиконкомі, сума збору становитиме 4,17 грн за кожну добу.

За їхньою інформацією, раніше туристичний збір у Яремче становив 1% від вартості усього періоду проживання чи ночівлі за вирахуванням податку на додану вартість.

Відомо, що в Івано-Франківську теж встановили нові ставки туристичного збору. З 2019 року для внутрішніх туристів вона сягатиме 0,3% від розміру мінімальної зарплати за добу проживання, для іноземців – 1%.

Наразі фахівці туристичної галузі вже застерігають, що новий метод нарахування туристичного збору може негативно позначитися на діяльності зелених садиб та хостелів, де вартість проживання за добу – менша за 500 грн. Прогнозують, що це може спонукати їх підняти ціни та вдатися до скорочення персоналу.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На "Краківці" двоє чоловіків напали на прикордонників

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Нинішні урядовці не чують університетських викладачів

Оксана Кришталева

Скажи мені своє ім’я

Андрій Вихопень

Порошенко звозить на своє висунення військових: воєнкоми цим займаються