10.02.2019, 22:10

У Мінветеранів досі працює одна людина

У Міністерстві з питань ветеранів досі працює одна людина – міністр Ірина Фріз, решту працівників будуть набирати тільки після вступу на посаду держсекретаря.

Про це кореспонденту УНН повідомили в прес-службі Міністерства.

"У Міністерстві працює наразі тільки Ірина Фриз. Вона чекає затвердження штатного розкладу і можливість брати на роботу людей. Наразі це все регулюється бюрократично. Цього тижня завершився конкурс на посаду держсекретаря, міністерство чекає, коли нарешті дадуть цього держсекретаря", - зазначили в прес-службі відомства.

За даними прес-служби, тільки за тиждень переможець конкурсу буде затверджений на посаді держсекретаря Міністерства, і зможе, у свою чергу, затверджувати штатний розклад працівників Міністерства.

У той же час, як пояснили у Міністерстві, близько півтора десятка областей в Україні вже мають своїх представників у Раді ветеранів – їх затвердила міністр за поданням голови Ради ветеранів Володимира Лагоди.

Крім того, у прес-службі зазначили, що Міністерство розпочне повноцінну роботу після того, як буде заповнено щонайменше 30% штатних вакансій і буде затверджений його кошторис.

Усього передбачається затвердити до штату Міністерства 325 осіб, з них 200 до центрального апарату, а решта – до територіальних органів.

Нагадаємо, раніше міністр Ірина Фріз розповіла УНН, що Міністерство у справах ветеранів налічує два працівника з 325 необхідних, маючи на увазі себе і голову Ради ветеранів Володимира Лагоду, який, власне, представляє не Міністерство, а дорадчий орган при ньому.

28 листопада 2018 року Кабінет міністрів України сьогодні на своєму засіданні ухвалив рішення про створення Міністерства у справах ветеранів.

Як повідомляв УНН, до 28 січня тривав прийом заявок на участь в установчих зборах Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів України.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На "Краківці" двоє чоловіків напали на прикордонників

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Нинішні урядовці не чують університетських викладачів

  Оксана Кришталева

  Скажи мені своє ім’я

  Андрій Вихопень

  Порошенко звозить на своє висунення військових: воєнкоми цим займаються