29.05.2018, 10:23

Спецпроект до Дня захисту дітей "Маленькі мрійники"

WestNews дарує три подорожі до моря* юним журналістам та їхнім сім’ям!

Напередодні Дня захисту дітей запрошуємо дітей взяти участь у творчому конкурсі. Для цього треба написати 10 речень на тему « Мрії маленьких українців». Розкажіть нам про що Ви мрієте та якою бачите свою Батьківщину у майбутньому. Кожен учасник, який виконає умови конкурсу отримає шанс позмагатися за одну із трьох поїздок на вікенд біля моря у червні. Окрім цього, 10 найкращих робіт будуть опубліковані на сайті westnews.info та на наших сторінках у соцмережах.

До участі у конкурсі запрошуємо дітей віком 5 - 14 років. Переможці визначатимуться у вікових групах :

5-7 років – один переможець;

8 - 10 років – один переможець;

11 – 13 років – один переможець.

Роботи для участі у конкурсі, інформацію про вік та фото дитини, а також контактні дані батьків (для того, щоб повідомити переможців) надсилайте  на електронну  скриньку westnewsinfo@gmail.com у вигляді тексту, а також скан- або фотокопію написаного від руки дитиною тексту.      

Роботи приймаються з 11.05 до 30.05.2018. 31 травня ми назвемо імена переможців конкурсу, а вже 1 червня – у День захисту дітей, ми запросимо переможців конкурсу на урочисте нагородження.

 

 • Під подарунком мається на увазі безкоштовне проживання до 4  осіб  (2 ночі/3 дні)  у період з 9 до 11 червня 2018 року на базі відпочинку «Дача Хуторок» у курортному містечку Затока Одеської області.  Якісне проживання забезпечує готельний оператор Ribas Hotels Group.

 

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На "Краківці" двоє чоловіків напали на прикордонників

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Нинішні урядовці не чують університетських викладачів

  Оксана Кришталева

  Скажи мені своє ім’я

  Андрій Вихопень

  Порошенко звозить на своє висунення військових: воєнкоми цим займаються