11.02.2019, 11:20

СБУ: начальник ОблДержПраці зменшив штраф у 270 разів

Управління Держпраці в Івано-Франківській області оштрафувало місцеву будівельну фірму на 3723 гривні, замість передбачених законом 1 005 210 гривень, вважають слідчі ГУ СБУ в області.

Про це йдеться в кількох ухвалах Івано-Франківського міського суду.

Працівники УСБУ в Івано-Франківській області отримали інформацію стосовно можливих фактів вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.364 КК України  (Зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Встановлено, що інспектори обласного Управління Держпраці з 6 до 12 червня перевіряли об’єкт незавершеного будівництва в Угорниках, яке веде ТОВ "ФІЛ-БУД". Інспектори відібрали пояснення у дев’яти працівників, які виконували роботи на об’єкті. Вони зазначили, що здійснюють роботи без належного документального укладення трудових відносин та отримують "зарплату в конверті". Інформує  kurs.if.ua .

Після перевірки інспектор склав Акт інспекційного відвідування юридичної особи, у якому зафіксував порушення, розмір штрафних санкцій за які становить 1 005 210 гривень. Однак начальник обласного Управління Держпраці виніс постанову про накладення штрафу на ТОВ "ФІЛ-БУД" у розмірі 3 723 грн, тобто зменшив розмір штрафу у 270 разів (!).  

Досудове розслідування проводить головне управління Нацполіції в області. Зараз суд надав слідчим дозвіл на вилучення документів з Управління Держпраці, які стосуються перевірки на ТОВ "ФІЛ-БУД".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На "Краківці" двоє чоловіків напали на прикордонників

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Нинішні урядовці не чують університетських викладачів

  Оксана Кришталева

  Скажи мені своє ім’я

  Андрій Вихопень

  Порошенко звозить на своє висунення військових: воєнкоми цим займаються