11.02.2019, 11:20

СБУ: начальник ОблДержПраці зменшив штраф у 270 разів

Управління Держпраці в Івано-Франківській області оштрафувало місцеву будівельну фірму на 3723 гривні, замість передбачених законом 1 005 210 гривень, вважають слідчі ГУ СБУ в області.

Про це йдеться в кількох ухвалах Івано-Франківського міського суду.

Працівники УСБУ в Івано-Франківській області отримали інформацію стосовно можливих фактів вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.364 КК України  (Зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Встановлено, що інспектори обласного Управління Держпраці з 6 до 12 червня перевіряли об’єкт незавершеного будівництва в Угорниках, яке веде ТОВ "ФІЛ-БУД". Інспектори відібрали пояснення у дев’яти працівників, які виконували роботи на об’єкті. Вони зазначили, що здійснюють роботи без належного документального укладення трудових відносин та отримують "зарплату в конверті". Інформує  kurs.if.ua .

Після перевірки інспектор склав Акт інспекційного відвідування юридичної особи, у якому зафіксував порушення, розмір штрафних санкцій за які становить 1 005 210 гривень. Однак начальник обласного Управління Держпраці виніс постанову про накладення штрафу на ТОВ "ФІЛ-БУД" у розмірі 3 723 грн, тобто зменшив розмір штрафу у 270 разів (!).  

Досудове розслідування проводить головне управління Нацполіції в області. Зараз суд надав слідчим дозвіл на вилучення документів з Управління Держпраці, які стосуються перевірки на ТОВ "ФІЛ-БУД".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Дебати на стадіоні почалися з порушень регламенту (пряма трансляція)

  Коментар

  Блоги

  Дмитро Снєгирьов

  «Я мзду не беру, мне за державу обидно»: про важку долю актора Павла Луспєкаєва

  Андрій Вихопень

  Я розумію, чому важливо для Порошенка шоу 14 квітня

  Михайло Цимбалюк

  Усього за 6 днів підрахунку голосів на виборах президента виборців раптом стало на 1,89 млн більше