09.02.2019, 18:54

Кубок Федерації. Україна посіла четверте місце

У суботу, 9 лютого, збірна України зіграла поєдинок за третє місце з командою Польщі в межах Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації. Наша команда поступилася 1: 2.

Все вирішилося в парному протистоянні. Козлова/Костюк поступилися своїм суперницям Росольска/Свентег - 1: 2 (1: 6, 6: 1, 6: 7).

Перший сет відбувся за домінування польської пари. Нашим дівчатам нічого не вдавалося, і як підсумок - розгром. Другий сет почався також - 0:40 на подачі українок, але саме це гейм вийшов переломним. Костюк і Козлова змогли захистити подачу, і це додало їм впевненості. Надалі вони зуміли захопити перевагу і довести сет до впевненої перемоги 6: 1.

 Однак, як уже часто трапялося на цьому турнірі, третій сет виявився не в нашу користь.

 Боротьба практично на кожній подачі, але на фініші більше пощастило польським тенісисткам, що призвело до рахунку 5-1 і Польща подавала на матч. Тут і почався героїчний камбек нашої команди. У це складно повірити, але Козлова і Костюк взяли п'ять геймів поспіль - 6: 5. Марта Костюк вийшла подавати на матч, у наших дівчат було три матчбола, але підвели нерви, то ж віддали гейм 6: 6. Долю матчу вирішив тай-брейк. Боротьбу нервів виграли представниці Польщі - 7: 5.

В одиночних матчах раніше зіграли Катерина Козлова і Даяна Ястремська.

 Відтак, наступного року нам знову доведеться грати в рамках Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації.

 Нагадаємо, що на груповому етапі в Зеленій Гурі Україна програла Швеції - 1: 2, виграла у Болгарії - 2: 1 і Естонії - 3: 0.

  Козлова / Костюк - Росольска / Свентег - 1: 2 (1: 6, 6: 1, 6: 7).

Sport.ua

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На "Краківці" двоє чоловіків напали на прикордонників

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Нинішні урядовці не чують університетських викладачів

  Оксана Кришталева

  Скажи мені своє ім’я

  Андрій Вихопень

  Порошенко звозить на своє висунення військових: воєнкоми цим займаються