• Головна
 • Новини
 • Компанія, яка планувала колонізувати Марс, оголосила банкротство

12.02.2019, 10:41

Компанія, яка планувала колонізувати Марс, оголосила банкротство

Суд швейцарського міста Базель визнав банкрутом компанію Mars One Ventures, яка планувала відправити колонізаторів на Марс.

Творець проекту Бас Лансдорп заявив, що зараз намагається «знайти прийнятне рішення» в переговорах з усіма зацікавленими сторонами, щоб врятувати проект, заснований у 2011 році. Лансдорп планував побудувати космічний корабель і відправити на Марс кілька людей, щоб вони заснували на планеті постійну колонію. Їх повернення на Землю не планувалося.

Спочатку запуск планувався на 2022 й рік, пізніше він був перенесений, спочатку на 2024-й, а потім на 2026-й рік. Кандидатом в команду колоністів міг стати будь-хто – організатори стверджували, що отримали сотні тисяч заявок, з яких у 2015 році були обрані 100 чоловік.

Mars One неодноразово критикувався науковцями і космічними фахівцями, що вказують на технічну нездійсненність проекту в сучасних реаліях і недостатнє залучення інвестицій. Про це повідомляє ua.news .

Раніше американський винахідник і генеральний директор SpaceX, яка теж планує колонізувати Червону Планету, Ілон Маск заявив, що першим колоністом Марса може бути штучний інтелект, а не людина. У листопаді Ілон Маск заявив, що колонія Марса може сформуватися протягом наступних семи-десяти років, тобто, вона може з’явитися вже в 2025 році. Це означає, що штучний інтелект може бути відправлений Маском на Червону планету зовсім скоро.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На "Краківці" двоє чоловіків напали на прикордонників

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Нинішні урядовці не чують університетських викладачів

  Оксана Кришталева

  Скажи мені своє ім’я

  Андрій Вихопень

  Порошенко звозить на своє висунення військових: воєнкоми цим займаються