08.02.2019, 22:58

Бій Ломаченка за новий титул зірвався

ій українського чемпіона світу WBA і WBO у легкій вазі Василя Ломаченка за титул IBF зірвався через травму володаря цього пояса Річарда Коммі.

За словами промоутера ганського боксера Лу Дібелли, його клієнту знадобиться шість тижнів для відновлення після свого пошкодження, повідомляє Boxingtalk.

"Він відвідає ще одного фахівця наступного тижня, тому я обговорю з [промоутерською компанією Ломаченка] Top Rank можливість перенести бій", - додав представник Коммі.

3 лютого Коммі нокаутував росіянина Ісу Чанієва та завоював пояс IBF, ставши найбільш вірогідним наступним суперником Ломаченка.

Промоутер українця Боб Арум повідомив про те, що свій наступний поєдинок його клієнт проведе в квітні проти переможця бою за титул IBF Іса Чанієв - Річард Коммі.

Ломаченко заявляв, що для нього 12 квітня краще захищати титул WBA з Ентоні Кроллою, ніж битися за пояс IBF, оскільки в другому випадку він втратить свій нинішній титул.

Пізніше Всесвітня боксерська асоціація (WBA) дозволила українцеві битися за титул IBF проти Річарда Коммі до обов'язкового захисту свого титулу проти Ентоні Кролли. За словами промоутера британця Едді Хірна, цей дозвіл стосується тільки квітня.

Новоє Врємя

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Дебати на стадіоні почалися з порушень регламенту (пряма трансляція)

  Коментар

  Блоги

  Дмитро Снєгирьов

  «Я мзду не беру, мне за державу обидно»: про важку долю актора Павла Луспєкаєва

  Андрій Вихопень

  Я розумію, чому важливо для Порошенка шоу 14 квітня

  Михайло Цимбалюк

  Усього за 6 днів підрахунку голосів на виборах президента виборців раптом стало на 1,89 млн більше