13.03.2019, 22:38

В Україні випробували бронеавтомобіль Козак-2

На полігоні під Житомиром пройшли випробування броньованого автомобіля Козак-2, який може надійти на озброєння в ЗСУ.

Під Житомиром на загальновійськовому полігоні пройшли випробування броньованого автомобіля Козак-2, який незабаром може надійти на озброєння в підрозділи Збройних сил України. Про це в середу, 13 березня, повідомляє прес-служба Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Зазначено, що випробування почалися на танкодромній смузі перешкод, де на бездоріжжі перевірялася надійність і експлуатація бронеавтомобіля у складних умовах місцевості.

"Після цього на танковому вогневому містечку воїнами-десантниками була практично перевірена броня і захисне скло бронеавтомобіля Козак-2. Зокрема, військовослужбовці вели по машині вогонь з автоматів, снайперської гвинтівки й кулемета Калашникова з різних відстаней. Результат - позитивний", - йдеться в повідомленні.

За словами командувача ДШВ ЗСУ Михайла Забродського, цей зразок бойової техніки зарекомендував себе як надійний броньований автомобіль з високою прохідністю.

Раніше модернізований і вдосконалений безпілотний авіаційний комплекс Spectator-М1, який був створений ВАТ Меридіан ім. С.П Корольова, що входить до складу ГК Укроборонпром, успішно пройшов державні випробування на одному з військових полігонів ЗСУ.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Забєрі руку і нє крічі на мєня", - Гройсман до Ляшка: найповніше відео "сімейного" Кабміну

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Карт-бланш на корупцію

  Михайло Цимбалюк

  «Шлях до Тараса»

  Оксана Кришталева

  Зустрінемось у мейлику - про інтернет-спілкування