• Головна
 • Новини
 • Мінприроди повторить спробу внести лося у Червону книгу України

14.03.2019, 23:43

Мінприроди повторить спробу внести лося у Червону книгу України

У понеділок, 18 березня, Шостий апеляційний адміністративний суд розгляне апеляцію Мінприроди на рішення суду, який скасував наказ про занесення лося до Червоної Книги України.

Про це повідомляє прес-служба Мінприроди, передає УНН.

У Міністерстві екології вважають, що суд оцінював не саму процедуру ухвалення міністерського наказу, яка відбулася без порушень, із дотриманням норм національного законодавства, а висновок наукової установи - Національної комісії із питань Червоної книги України НАН, яким державі рекомендовано взяти тварину під захист.

Зазначимо, апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції Мінприроди подало до Шостого апеляційного адміністративного суду у грудні 2018 року.

Як повідомлялось , 27 листопада Окружний адміністративний суд Києва скасував наказ Міністерства екології та природних ресурсів про занесення лося європейського до Червоної книги, а також визнав протиправними заходи з заборони полювати на цю тварину.

Нагадаємо, Міністерство юстиції України зареєструвало наказ Мінприроди про внесення лося європейського до Червоної книги України.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Забєрі руку і нє крічі на мєня", - Гройсман до Ляшка: найповніше відео "сімейного" Кабміну

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Карт-бланш на корупцію

  Михайло Цимбалюк

  «Шлях до Тараса»

  Оксана Кришталева

  Зустрінемось у мейлику - про інтернет-спілкування