14.03.2019, 08:52

Ми піднімемо АПК України за три роки, - Тимошенко

Новий курс передбачає зміну застарілої непридатної для сучасного світу сировинної економіки на економіку інноваційного розвитку. Це дозволить підняти всю країну.

Про це Юлія Тимошенко сказала під час зустрічі з мешканцями Деснянського району м. Києва, - про це повідомила прес-служба "Батьківщини".

Лідер «Батьківщини» вкотре наголосила, настав час Україні припинити бути сировинним придатком Європи. Саме за експортом переробленої продукції майбутнє українського АПК, переконана вона.

Юлія Тимошенко зауважила, що Україна постачає світу мільйони тонн зерна, але наші аграрії нічого з цього не отримують.

«Ми засипаємо світ нашим зерном, збиваємо на нього ціни і наші аграрії не отримують нічого. Інші країни, які купують наше зерно, виробляють з нього корми, борошно, макаронні вироби та торгують готовою продукцією у світі. Вони все роблять на нашій сировині, але ми отримуємо з нашої землі – 0, а світ – трильйони доходів», – пояснила кандидат у Президенти.

Нова влада повинна буде сприяти тому, щоб наші аграрії переробляти сировину в готову продукцію. Так, ініційований Юлією Тимошенко Новий курс України передбачатиме можливість аграріям взяти довгострокові кредити під 3% річних, а не під 22-25%, як є зараз, правильну податкову систему – запровадження єдиного податку на гектар землі (решта податків прибирається), систему підтримки та дотацій.

«Ми за 3 роки матимемо не 18 млрд євро, а 180 млрд від торгівлі готової продукції – це 2 ВВП країни і тільки з однієї галузі», – зауважила Голова партії.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Забєрі руку і нє крічі на мєня", - Гройсман до Ляшка: найповніше відео "сімейного" Кабміну

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Карт-бланш на корупцію

  Михайло Цимбалюк

  «Шлях до Тараса»

  Оксана Кришталева

  Зустрінемось у мейлику - про інтернет-спілкування