• Головна
 • Новини
 • 93-річна бабуся сіла на шпагат: потрапила до Книги рекордів

11.02.2019, 22:36

93-річна бабуся сіла на шпагат: потрапила до Книги рекордів

93-річну мешканку Львівщини визнали найгнучкішою жінкою поважного віку. Вона рекордсменка Книги рекордів України. Та й на весь світ у Надії Шаригіної є лише одна конкурентка - 95-річна американка.

Можливо, українській пенсіонерці незабаром вдасться обійти конкурентку. У свої 93 вона демонструє дива гнучкості. Каже, змолоду на шпагат не сідала, почала вже коли було за шістдесят. Тренування дві години щоденно. Спочатку обов’язкова розминка. А лише після у її майстер-класі черга найскладнішого - поперечного шпагату, повідомляє ТСН.

«Це все як на пенсію пішла, як на роботу ходила, я не займалась тим, город був, свиня була, корови, правда, не було», - каже рекордсменка.

За вправами жінки уважно стежить експерт Книги рекордів України.

«Ви стали офіційно найгнучкішою гнучною бабусею в Україні виконавши ці вправи і в першу чергу шпагат, диплом я вам вручаю, поздоровляю», - каже експерт.

«Якщо після цієї новини хоча б кілька сотень українських бабусь займуться собою і покажуть внукам і правнукам те, що можна робити в такому віці, значить, ми свою місію виконали», - додає президент Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін

Свій рекорд дев’яностотрирічна бабуся присвячує онукові: він вчиться в Києві. Сісти на шпагат колись її надихнув саме він: маленьким ходив на танці й вправа на розтяжку ніяк не вдавалася. Тоді 64-річна жінка вирішила допомогти.

«Запитав чи ти можеш зробити шпагат? А бабця запитала, що таке шпагат? Я їй пояснив і за якийсь час бабця мені показує, що вона на нього сідає», - розповідає онук жінки.

Звідки в неї така гнучкість, самій невтямки. Професійним спортом ніколи не займалася. Все життя пропрацювала на залізниці. Роботи й у дев’яносто три не цурається. Щовесни садить город. А ще дотримується здорового харчування: жирного не їсть, кави не п’є. Багато ходить пішки, на місці довго всидіти не може.

Запевняє, на шпагат може сісти кожен, аби бажання було. І заявляє, що шпагат - не останнє її досягнення. Незабаром мріє стстати на гімнастичний місток. 

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На "Краківці" двоє чоловіків напали на прикордонників

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Нинішні урядовці не чують університетських викладачів

  Оксана Кришталева

  Скажи мені своє ім’я

  Андрій Вихопень

  Порошенко звозить на своє висунення військових: воєнкоми цим займаються