15.02.2019, 17:25

Львів розмальований рекламою наркотиків

У Львові почастішали випадки затримання «художників», які малюють на стінах рекламу наркотиків. Патрульній поліції допомагають свідомі громадяни. Але попри це згубна реклама - на кожному кроці. Про це в коментарі WN розповіла речниця Патрульної поліції Львова Катерина Рибій .

За словами Катерини Рибій, патрульні поліцейські виявляють підозрілих осіб, які ховають наркотики в закладки чи які розмальовують фасади рекламою каналів продажу. Також у полі зору патрульних особи, що забирають закладки.   Затриманих передають працівникам Нацполіції.

«У січні цього року двоє патрульних, які були не при виконанні та вже йшли додому, затримали осіб, що розмальовували фасади, а також розкладачів з повним пакетом наркотичних речовин. Останні також мали при собі фото, де були зображенні місця розкладки», – розповіла Катерина Рибій.

Водночас, за її словами, торік зловили приблизно 10 осіб, які малювали на стінах рекламу наркотиків.

Речниця патрульної поліції додала, що нині випадки затримання правопорушників почастішали, тому що патрульні стали досвідченішими у цій справі.

Також допомагають активні громадяни, зокрема представники ГО «Стоп наркотики», які повідомляють поліцію про підозрілих осіб.

На жаль, попри всі ці заходи реклами наркотиків на стінах різних будівель у Львові не меншає. Навіть незважаючи на те, що і патрульні, і активісти, і працівники ЖЕКів її замальовують.

Зокрема, журналістам WN не довелось докладати жодних зусиль, щоб  зробити фото до цього повідомлення. На фото - трансформаторна будка на вул. Хоткевича у Львові. Паралельно вона слугує тумбою для реклами наркотиків.

Також нагадаємо, що на це й час всі працівники управління протидії наркозлочинності поліції Львівщини виведені за штат, підрозділ перебуває у стадії реорганізації.

Про це повідомив начальник ГУ Національної поліції у Львівській області Валерій Середа.

«Ми вже проводили реорганізацію підрозділу, але цього виявилось недостатньо. У першу чергу – це провина керівників управління протидії наркозлочинності, тому вони будуть звільнені із займаних посад.

Ця подія кинула тінь на поліцію Львівщини. Тепер це стосується всіх. Нині проводиться службове розслідування, під час якого будуть з’ясовані усі обставини події. Усі працівники управління протидії наркозлочинності будуть виведені за штат, проведена їх переатестація і робота підрозділу буде організована по-новому», - зазначив Валерій Середа.

Нагадаємо, днями у Львові затримали начальника одного з міжрайонних відділів Управління протидії наркозлочинності, який отримав від місцевого жителя 6,5 тис. доларів і 16 тис. гривень.

Крім цього, 31-річний майор поліції особисто передав одному з дилерів 100 грамів героїну для продажу.  

 «Бошки»,«фен»,«спіди»,«швидкість» – саме такі написи разом з інтернет-адресами  наркодилерів все частіше можна побачити на фасадах будівель і парканах Львова

Для тих, хто «не посвячений», ці слова – це якась абракадабра. Однак для «цільової аудиторії» все гранично ясно.

«Бошки» - шишки (суцвіття) коноплі, марихуани, канабісу, що вирощені в тепличних умовах з високоякісного насіння. Елітних сортів конопля, яка не росте на городах. Досить сильний наркотик, спосіб вживання - курять висушену речовину. В Україні вважається незаконним і небезпечним психотропним засобом. Широко поширений серед молоді.

«Фен», «спіди», «швидкість» - від англійського слова «speed». Психотропні речовини амфетамінового ряду, що підвищують фізичну і психічну активність. Активно стимулюють центральну нервову систему на виділення серотоніна, норадреналіна, дофаміна. Людини переживає стан ейфорії, підйому, абсолютна впевненість в собі, у своїх силах і можливостях, сильний приплив енергії.

«Швидкі наркотики» – це найчастіше білий, сірий, жовтуватий порошок, який  вдихають через ніздрю. Популярна «розвага» на дискотеках, фестивалях і концертах. Часте споживання викликає сильну залежність. Після припинення дії людина переживає глибоку депресію, зростає схильність до суїцидальної поведінки.

Поширення наркотиків через інтернет  дуже складно відстежити. Наркодилер робить так звані «закладки», про які інформує клієнта після того, як отримує гроші через електронний переказ. Зловити торговця на гарячому практично неможливо.

Поки що єдиний дієвий спосіб боротьби з таким способом поширення наркоти - протидія поширенню інформації про продаж.

(Використано матеріал сайту dnepr.info).

Фото - WN.

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

    Коментар

    Блоги

    Мирослав Дністрянський

    СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

    Михайло Цимбалюк

    Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

    Василь Чорний

    Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: